נעים להכיר ALL CLUB "על העסק" הבית לעסקים הקטנים והבינוניים בישראל

ALL CLUB  הינה פלטפורמה ראשונה וייחודית לעסקים הקטנים והבינוניים הכוללת שתי מטרות עיקריות:
הראשונה: 

פלטפורמה המאפשרת לקדם, לשווק ולחשוף את הפעילות העסקית של כל אחד ואחת מאתנו, להנגיש ידע מקצועי, להשמיע את קולנו תוך דגש על קידום השוויון. צמצום הפערים בתחום העסקים הקטנים והבינוניים בישראל.

השנייה:
מועדון צרכנות אשר מציע לחברי המועדון שורה של  הטבות והנחות מסחריות חסרות תקדים  אשר יוזילו באופן משמעותי את סל הצריכה האישי והעסקי שלנו.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ל- ALL CLUB הבית של העסקים הקטנים והבינוניים ליצור קהילה מאוחדת ומגובשת ולהפוך מכמות מספרית לכוח מסחרי.

ביחד אנחנו כוח!

ועכשיו אנו שמחים להכיר לכם את כרטיס האשראי "על העסק" הגב החדש שלכם לניהול העסק.
שיתוף פעולה ייחודי, מקצועי ומשפיע של להב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל ו-ALL CLUB הבית של העסקים הקטנים והבינוניים, וקבוצת ישראכרט המעניקה פתרונות רבים לעסקים.
בשיתוף פעולה זה הקמנו את "על העסק" – כרטיס אשראי הטבות צרכני ייעודי למגזר העסקי.
לתת הזדמנות לשורת רווח יותר גדולה דרך הוזלת עלויות משמעותיות.
לסייע לרכז את כלל ההוצאות העסקיות "על העסק" תחת קורת גג אחת, כרטיס ייעודי בעל ערך משמעותי הכולל מגוון יתרונות עסקיים ברורים ומהותיים לניהול העסק: מסגרות אשראי, הלוואות, סליקה, תשלומים לרשויות ומוסדות ועוד…
ליהנות ממועדון צרכנות אשר מציע מגוון רחב ומשמעותי של הטבות והנחות מסחריות חסרות תקדים אשר יוזילו באופן משמעותי את סל הצריכה האישי והעסקי: צרכי המשרד, ייעוץ והכוונה מקצועית, בילוי ופנאי ,שוברי חג ועוד נושאים רבים אחרים.

איחוד כל בעלי ובעלות העסקים לקהילה אחת גדולה – הפיכה מכמות מספרית – לכוח!
"על העסק" הוא הכוח שיכול לייצר שינוי אמיתי: הן בזכויות שלנו והן בכוח הצרכני שלנו!

אתי רז מייסדת ומנכ"ל ALL CLUB

עצמאי כבר לא חייב להיות לבד!

ביחד אנחנו כוח! כוח צרכני עצום שבכוחו ליהנות מהנחות מסחריות חסרות תקדים!

כדרך חיים, אנחנו העצמאיים ובעלי העסקים, רוצים לקנות חכם, לחסוך יותר לצרוך מכל עולמות התוכן המעניינים אותנו, מבלי לשלם יותר.
מנקודת מוצא זו, יצאתי למסע מאתגר כאשר לנגד עיניי עמדה מטרה אחת מאוד ברורה – ליצור קהילת עסקים מאוחדת ומאוגדת תוך הקמת מועדון שיספק שירותים, עסקיים, הטבות, הנחות ויהווה כוח קנייה חזק עבורנו – העסקים הקטנים והבינוניים

כך נולד לו ALL CLUB  הבית לעסקים הקטנים והבינוניים, הראשון מסוגו בארץ, המעניק שירותים עסקיים, הטבות והנחות מסחריות, חסרות תקדים, בכל עולמות התוכן המעניינים אותנו, העסקים הקטנים והבינוניים  .

מנקודת ראות רחבה הכוללת:
ניהול, כספים, מכירות, שיווק וגם ההון האנושי, הצוות שמניע את הפעילות קדימה. כל חברי ALL CLUB יכולים לצרף את עובדיהם כחברי מועדון, כדי שגם הם ייהנו מההטבות וממבצעים בלעדיים!

מרגע הקמת המועדון ועד היום, מצטרפים אלינו למסע השינוי – חברי מועדון, נותני הטבות ושותפים לדרך שמבינים שמכאן מתחיל השינוי.
ומכאן גם נולד "על העסק" כשיתוף פעולה בין ALL CLUB ולהב יחד על מנת להגדיל את כוחנו.

"על העסק" מאפשר לנו העסקים הקטנים והבינוניים לשלם פחות – על הכל!

אני מזמינה את כלל העסקים הקטנים והבינונים  להצטרף ל "על העסק" ואף לצרף את העובדים וליצור את קהילת העסקים הגדולה ביותר של ישראל, להיות חלק משינוי צרכני עצום וביחד להשיג את השינוי המבורך וכמובן להנות ממגוון הטבות משתלמות שהמועדון מציע לכם ולמשפחותיכם.

ביחד אנחנו כוח!
שלכם, אתי רז

ניווט
Close

העגלה שלי

Close

רשימת משאלות

Viewed

Recently Viewed

Close

Close

קטגוריות