סוכנות הביטוח WE והפניקס הכינו במיוחד לחברי מועדון CLUB ALL הטבה ייחודית– עד ל- 80% הנחה בדמי הניהול בקרן הפנסיה מבית הפניקס.

חוק פנסיה חובה לעצמאים מחייב את העצמאים להפקיד לפנסיה, אחרת אתם עשויים לשלם קנס בגובה 500 ₪ לשנה. אז אם כבר חייבים להפקיד תוכלו ליהנות מהטבה ששווה בממוצע מאות אלפי שקלים.
WE בחרה את קרן הפנסיה של הפניקס בגלל התוצאות הטובות שהשיגה הקרן בשנים האחרונות, ואיכות השירות שמקבלים הלקוחות מהקרן.

הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל

הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל בע”מ (להלן: “החברה”) מנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ- 55 מיליארד ש”ח עבור כ-800 אלף עמיתים, בעלת ידע וניסיון רב שנים בתחום הפנסיה והגמל.
החברה מנהלת קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות במגוון אפיקי השקעה ומציעה פתרונות פנסיונים  עבור המשפחה שלך והכל תחת קורת גג אחת.
ניהול ההשקעות מתבצע ע”י אגף ההשקעות של הפניקס, מהמובילים בשוק חיסכון ארוך הטווח בישראל.

קופות הגמל שלנו

החברה מציעה לך, כשכיר או עצמאי,  קופות גמל במגוון מסלולי השקעה תוך התאמה אישית לצרכיך, בניהול השקעות מקצועי של אגף ההשקעות  של הפניקס.
קופת גמל הינה מכשיר חיסכון לטווח ארוך, הנהנה מהטבות מס (בהתאם לתקרות הנקבעות מדי שנה לאשר מול יועץ מס) ומאפשר לך לחסוך כספים לגיל הפרישה. חיסכון זה מיועד ללקוחות עצמאים וללקוחות שכירים, כאשר באפשרותך לבחור את מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבורך ממגוון המסלולים השונים הקיימים, בעלי רמות סיכון שונות. את הקופת הגמל ניתן למשוך כקצבה חודשית מוכרת ופטורה החל מגיל 60, או כסכום הוני בהתאם למועדי ההפקדה ותנאי הזכאות.
ביום 30.6.19 מוזגה חברת הפניקס פנסיה בע”מ לחברת אקסלנס גמל והשתלמות בע”מ, אשר שינתה את שמה להפניקס אקסלנס פנסיה וגמל בע”מ (להלן: “החברה”)
החברה, עוסקת, בין היתר, בשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ פנסיוני), ולה זיקה למוצרים פנסיוניים המנוהלים על ידה. האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון עפ”י הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטניים של כל אדם. האמור לעיל הינו תמצית המידע, מובא כחומר רקע ולמטרת אינפורמציה בלבד.. כמו כן, האמור לעיל אינו מחליף את הוראות הרגולציה בנושא. במקרה של סתירה בין האמור לעיל לבין הוראות הדין, תגברנה הוראות הדין. מכירת המוצרים כפופה להוראות כל דין, לרבות תקנוני קופות הגמל וקרנות הפנסיה, נהלי ותנאי החברה ותנאי חיתום. לפרטים נוספים בגין החברה ובגין כלל המוצרים המנוהלים על ידה, לרבות כלל מסלולי ההשקעה הרלוונטיים, ניתן להיכנס לאתר החברה בכתובת.

קרנות הפנסיה שלנו

קרנות הפנסיה של החברה מעניקות לך פתרונות פנסיוניים כוללים, המותאמים על-פי צרכיך ובכך  מאפשרות לך לדאוג לעתידך ולעתיד משפחתך. קרנות הפנסיה של הפניקס אקסלנס בניהול השקעות איכותי ומקצועי  של אגף ההשקעות של הפניקס מהמובילים בשוק חיסכון ארוך הטווח בישראל, בשילוב עם שירות מקצועי ויעיל.

קרנות ההשתלמות שלנו

החברה מציעה לך  קרן השתלמות במגוון מסלולים תוך התאמה אישית לצרכיך
קרן השתלמות הינה מכשיר חיסכון לטווח הבינוני, המאפשר לך לצבור כספים לכל מטרה. ניתן לפדות את קרן ההשתלמות כסכום הוני (חד פעמי ולא בדרך של קצבה חודשית)  לאחר 6 שנים והכל בהתאם להוראות הדין. חיסכון זה מיועד הן ללקוחות עצמאים והן ללקוחות שכירים, כאשר באפשרותך לבחור את מסלול ההשקעה המתאים ביותר עבורך ממגוון המסלולים השונים הקיימים, בעלי רמות סיכון שונות.

מהפיכת החיסכון כבר כאן!

אקסלנס גמל להשקעה.

קופת גמל להשקעה (להלן: “הקופה”) מאפשרת לעמיתים במעמד עצמאי הפקדה של עד 70,000 ₪ בשנת מס ברמת אדם ומתעדכן בהתאם לשיעור המדד מידי שנה. בשנת הכספים 2019 הפקדת כספים הינה עד לתקרה שנתית של 71,121 ש”ח,
משיכת כספים ניתנת בכל עת בתשלום מס רווחי הון.  ניתן לקבל הטבות מס במידה והמשיכה תתבצע כקצבה החל מגיל 60 והכל בהתאם להוראות כל דין.
הצטרפות לקופה אינה תלוית גיל,  והחיסכון באמצעותה יכול לשמש לכל מטרה, כך שהיא יכולה להתאים  הן לחסכונות עבור ילדים, הן לאנשים בוגרים והן לגילאי פרישה. כאמור, הקופה מאפשרת למשוך את הכספים שנחסכו בכל עת שתרצו. אין הגבלת גיל או וותק, אין קנסות משיכה או יציאה, אלא  תשלום מס רווח הון בגובה 25% על הרווח הריאלי שנצבר בקופה. 

הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל. כל פתרונות החיסכון למשפחה שלך.

בית אחד, מגוון אפשרויות השקעה וחיסכון.

הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל מנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ- 55 מיליארד ש”ח עבור כ-800 אלף עמיתים, בעלת ידע וניסיון רב שנים בתחום הפנסיה והגמל.

השארת פרטים

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

תשואות קרנות ההשתלמות המובילות שלנו

אקסלנס השתלמות מניות

מ”ה 968

9.14%

תשואה שנתית ממוצעת 3 שנים אחרונות
(08/16-07/19)

צפה בפרטים נוספים

אקסלנס השתלמות כללי

מ”ה 964

5.36%

תשואה שנתית ממוצעת 3 שנים אחרונות
(08/16-07/19)

צפה בפרטים נוספים